Vyzkoušet přístup

Na této stránce pro vás máme připravené testy. Nevidíte je? :)


Stačí se jen registrovat, vstupné je dobrovolné :) Začínáme na 1 koruně měsíčně a platbu můžete kdykoli zrušit. Více informací najdete v záložce O projektu.


Ukázka zprávy

O co přicházíte?


Test čtenářské gramotnosti je adaptivní test, který se postupně přizpůsobuje dítěti na základě jeho odpovědí na otázky. Děti v průměru řeší 25 až 30 úloh a obvyklá doba řešení je přibližně 45 minut. Úlohy pro nejmladší čtenáře jsou navíc doplněny o nahrávky zadání úloh. V testu pracujeme se 7 úrovněmi gramotnosti (nečtenář, začátečník, průzkumník, objevitel, profík, specialista a expert) a ověřujeme tři základní čtenářské dovednosti – získávání a zpracování informací a zhodnocení textu. Ukázku testu si můžete prohlédnout zde.

Výsledek je k dispozici ihned po ukončení testu a obsahuje konkrétní popis úrovně čtenářských dovedností dítěte (znalost úrovně využijete zejména v záložce Materiály). Součástí zprávy jsou i tipy na vhodné knihy a deskové hry.


Procvičovací testy jsou krátké desetiminutové testy, které slouží k procvičení učiva z českého jazyka a matematiky. Jsou určeny dětem od 3. do 9. třídy a obsahují maximálně 10 úloh. Jejich vyřešení zabere přibližně 10 až 20 minut a vyhodnocení máte okamžitě k dispozici. Stačí si jen vybrat třídu, do které vaše dítě chodí, přiřadit testy a můžete začít testovat.


Přesvědčili jste mě, chci se registrovat.